Plán akcí oddílu vlčat a světlušek

0805_zvas_b15bZpět na úvodní stranu oddílu.

Schůzky jsou pravidelně každý pátek od 16:15 do 18 hodin (mimo dny prázdnin, případně jiných výjimečných událostí) a zváni na ně jsou všichni kluci a holky, kterým je 7-11 let a mají zájem se stát členy našeho oddílu.

Na schůzky si berte: Zápisník, tužku, uzlovačku, KPZ, šátek a stezku - kdo ji ještě nemá, dostane ji na schůzce. Taky se do klubovny PŘEZOUVÁME - přezůvky si můžete buď nosit s sebou, nebo si je můžete nechávat v botníku před klubovnou. Počítejte s tím, že bude-li aspoň trochu počasí, budeme chodit ven - podle toho se oblečte a obujte.

Datum Akce Podrobnosti
5.4. Schůzka  16:15 - 18 h
6. 4. Výprava na Bystřičku jednodenní akce, sraz: 7:55 u věžáku, návrat 17:45
12.4. Schůzka 16:15 - 18 h
19.4. Velký pátek Schůzka NEBUDE
26.4. Schůzka 16:15 - 18 h
27. 4. Výstup na Ivančenu pojedeme objednaným autobusem
3.5. Schůzka
8. 5. Závody vlčat a světlušek
10.5. Schůzka

15. 6. Zahradní slavnost akce se pravděpodobně ruší, v tomto termínu se nejspíš uskuteční společná akce se slovenskými skauty.
13.-21.7. Tábor termín zatím dolaďujeme, ale velmi pravděpododobně proběhne 13.-21.7.

Termíny dalších akcí postupně budeme doplňovat.

Pozvánky na akce:

Jednodenní výprava na Bystřičku:

Sraz bude na autobusovém nádraží u věžáku v 7:55 h, návrat na stejné místo v 17:45 h.

Pojedeme autobusem na Bystřičku, odtud po modré na Klenov a dál až na Fialovic chalupu, kde budeme mít zázemí pro případ nepřízně počasí a kde nás bude čekat teplá polévka a také špekáčky na opečení. Z Dušné pak pojedeme autobusem zpátky na Vsetín.

Co s sebou: 70Kč, pevnou obuv a vhodné oblečení, pláštěnku, 6 věcí a svačinu a pití (na chalupě zajistíme pití, polévku a špekáček)

Pokud není některý člen na výpravu ještě přihlášený a pojede, tak dejte vědět Hanýskovi.

Honnasirokka2019

Letacek_prespavacka3