Plán akcí oddílu vlčat a světlušek

0805_zvas_b15b

Aktuality         Plán akcí        Fotogalerie       Pro rodiče      Tábor

Zpět na úvodní stranu oddílu.

Schůzky jsou pravidelně každý pátek od 16:15 do 18 hodin (mimo dny prázdnin, případně jiných výjimečných událostí) a zváni na ně jsou všichni kluci a holky, kterým je 7-11 let a mají zájem se stát členy našeho oddílu.

Na schůzky si berte: Zápisník, tužku, uzlovačku, KPZ, šátek a stezku - kdo ji ještě nemá, dostane ji na schůzce. Taky se do klubovny PŘEZOUVÁME - přezůvky si můžete buď nosit s sebou, nebo si je můžete nechávat v botníku před klubovnou. Počítejte s tím, že bude-li aspoň trochu počasí, budeme chodit ven - podle toho se oblečte a obujte.

Datum Akce Podrobnosti
18.10. Schůzka  od 16:15 do 18:00
20.10. Tělocvična sraz v 9:00 u školy v Luhu, konec ve 12h
25.10. Schůzka od 16:15 do 18:00

23.-24.11. Výprava do Zděchova
14.12. Vánoční akademie akce celého střediska, zváni jsou i rodiče

Termíny dalších akcí postupně budeme doplňovat.

Pozvánky na akce:

1909_rodicak

1909_vyprava

HELP  - dne 6.-7. září 2019

se uskuteční tradiční velká polní hra HELP, kterou organizuje oddíl Šestka Kateřinice společně se střediskem Vsetín pro hráče z celé České republiky. Děti z družinek světlušek a vlčat a mladších skautů a skautek představují v této hře zraněné osoby z havarovaného letadla, které hráči musí ošetřit a dopravit do "nemocnice".  Děti budou profesionálně namaskovány a ve hře mají rozhodující úlohu. A vždycky si to báječně užijí :).

Sraz bude na nádraží u věžáku v 18.15 hodin v pátek, návrat v sobotu v 16:50 tamtéž.

Pokud byste děti potřebovali vyzvednout dříve, bude to možné po domluvě s Fantíkem. Na akci mohou jet pouze členové oddílu, kteří jsou přihlášeni Fantíkovi.

S sebou:

spacák, karimatku, teplé oblečení a dobré boty (klidně i rukavice a čepici - děti spí venku, a i v průběhu hry jsou v lese..), oblečení, které je možné roztrhat a zabarvit (bude jim namaskováno zranění...), náhradní oblečení, podepsanou termosku s teplým pitím, svačinu na celý den, pláštěnku. Pro děti bude připraven čaj po celou dobu hry.

1905_zvas_zvadlo

Jednodenní výprava na Bystřičku:

Sraz bude na autobusovém nádraží u věžáku v 7:55 h, návrat na stejné místo v 17:45 h.

Pojedeme autobusem na Bystřičku, odtud po modré na Klenov a dál až na Fialovic chalupu, kde budeme mít zázemí pro případ nepřízně počasí a kde nás bude čekat teplá polévka a také špekáčky na opečení. Z Dušné pak pojedeme autobusem zpátky na Vsetín.

Co s sebou: 70Kč, pevnou obuv a vhodné oblečení, pláštěnku, 6 věcí a svačinu a pití (na chalupě zajistíme pití, polévku a špekáček)

Pokud není některý člen na výpravu ještě přihlášený a pojede, tak dejte vědět Hanýskovi.

Honnasirokka2019

Letacek_prespavacka3