Plán akcí oddílu vlčat a světlušek

0805_zvas_b15b

Aktuality         Plán akcí        Fotogalerie       Pro rodiče      Tábor

Zpět na úvodní stranu oddílu.

Schůzky jsou pravidelně každý pátek od 16:15 do 18 hodin (mimo dny prázdnin, případně jiných výjimečných událostí) a zváni na ně jsou všichni kluci a holky, kterým je 7-11 let a mají zájem se stát členy našeho oddílu.

Na schůzky si berte: Zápisník, tužku, uzlovačku, KPZ, šátek a stezku - kdo ji ještě nemá, dostane ji na schůzce. Taky se do klubovny PŘEZOUVÁME - přezůvky si můžete buď nosit s sebou, nebo si je můžete nechávat v botníku před klubovnou. Počítejte s tím, že bude-li aspoň trochu počasí, budeme chodit ven - podle toho se oblečte a obujte.

Datum Akce Podrobnosti
13.-21.7. Tábor sraz 8:40 u věžáku
25.-26.5. Výprava na Malou Fatru
pro přihlášené
6.-7.9. HELP pomoc na velké polní hře, informace na konci srpna
13.9. První schůzka od 16:15 do 18:00

Termíny dalších akcí postupně budeme doplňovat.

Pozvánky na akce:

1905_zvas_zvadlo

Jednodenní výprava na Bystřičku:

Sraz bude na autobusovém nádraží u věžáku v 7:55 h, návrat na stejné místo v 17:45 h.

Pojedeme autobusem na Bystřičku, odtud po modré na Klenov a dál až na Fialovic chalupu, kde budeme mít zázemí pro případ nepřízně počasí a kde nás bude čekat teplá polévka a také špekáčky na opečení. Z Dušné pak pojedeme autobusem zpátky na Vsetín.

Co s sebou: 70Kč, pevnou obuv a vhodné oblečení, pláštěnku, 6 věcí a svačinu a pití (na chalupě zajistíme pití, polévku a špekáček)

Pokud není některý člen na výpravu ještě přihlášený a pojede, tak dejte vědět Hanýskovi.

Honnasirokka2019

Letacek_prespavacka3