Plán akcí oddílu vlčat a světlušek

0805_zvas_b15bZpět na úvodní stranu oddílu.

Schůzky budou pravidelně každý pátek od 16 do 18 hodin (mimo dny prázdnin, případně jiných výjimečných událostí) a zváni na ně jsou všichni kluci a holky, kterým je 7-11 let a mají zájem se stát členy našeho oddílu.

Na schůzky si berte: Zápisník, tužku, uzlovačku a taky se do klubovny budeme přezouvat a to od schůzky 5.10. - přezůvky si můžete buď nosit s sebou, nebo si je můžete nechávat v botníku před klubovnou. Počítejte s tím, že bude-li aspoň trochu počasí, budeme chodit ven do parku, nebo na Žambošku a téměř vždy vyběhneme aspoň na zahradu - podle toho se oblečte a obujte.

Od 2. listopadu budou schůzky začínat od 16:15 hodin! Končit budou v obvyklý čas 18:00 hodin.

Datum Akce Podrobnosti
7. 12. Schůzka 16:15 - 18 h
14.-15.12. Přespávačka v klubovně od pátku 16:15, budeme v klubovně do soboty a pak půjdeme rovnou na střediskovou akademii. POZOR - byla změna termínu!!!
15. 12. Středisková vánoční akademie na tuto akci jsou zváni i naši rodiče a příznivci - přjďte se podívat, co pro vás naše oddíly připraví. Podrobnosti brzy zveřejníme...
21.12. Betlémské světýlko Schůzka není! Ale půjdeme rozdávat Betlémské světýlko - sraz 16:15 u klubovny.
28.12. Nic Schůzka také není :)
4.1. Schůzka 16:15 - 18 h

1.-3. 2. Výprava na Bařinku víkendovka na naši skautskou chalupu ve Velkých Karlovicích
27. 4. Výstup na Ivančenu
8. 5. Závody vlčat a světlušek
15. 6. Zahradní slavnost setkání našich členů současných i bývalých, rodičů, kamarádů a příznivců v našich klubovnách a na zahradě.
  Tábor termín zatím dolaďujeme, ale velmi pravděpododobně proběhne 13.-21.7.

Termíny dalších akcí postupně budeme doplňovat.

Nejbližší akce:

Letacek_prespavacka3