Tábor na Kosárně

Aktuality         Plán akcí        Fotogalerie       Pro rodiče      Tábor

Zpět na úvodní stranu oddílu.

Tábor našeho oddílu proběhne na tábořišti ve Velkých Karlovicích na Kosárně, kde vsetínští skauti táboří už skoro 20 let a kde bývalí členové našeho střediska mají svou základnu.
Hlavním vedoucím tábora bude Petr Hanák - Hanýsek, jeho zástupcem Lenka Fialová - Fantík.

Termín tábora: 13. - 21. 7. 2019

Cena tábora: 1 600,- Kč       - zaplatit je nutné do 14.6.

K tomu, abychom mohli dítě vzít na tábor, je nutné nám předat následující:

Přihláška na tábor -zde najdete i informace o platbě. Na druhé straně přihlášky je nutné vyplnit dotazník o zdravotním stavu dítěte - tento vyplňuji rodiče táborníka! Přihlášku nám předejte do 14.6.

Posudek o zdravotní způsobilosti - tento vyplňuje lékař. Posudek je platný 2 roky a máte-li tedy potvrzený posudek z jiné akce, nemusíte znovu chodit k lékaři, stačí nám předat tento. Po táboře vám tento papír vrátíme, takže jej můžete dál využít do konce jeho platnosti.

Prohlášení o bezinfekčnosti - nám předejte až těsně před odjezdem na tábor.

Při nástupu na tábor nám ještě předejte kopii průkazu zdravotní pojišťovny.

Seznam doporučených věcí, které by si táborníci měli vzít s sebou, je na druhé straně informačního listu pro rodiče.

Odjezd na tábor:

v pátek 12.7. mezi 16:00 a 16:30 přineste věci sbalené do kufru, banánové, nebo plastové bedny, kterou si táborníci dají ve stanu pod postel - my věci na tábořiště převezeme. V tento termín nám také předejte kopii průkazu zdravotní pojišťovny, Prohlášení o bezinfekčnosti a případně Posudek o zdravotní způsobilosti, kdo jste nám jej ještě nedali. Na sobotním srazu už nebude čas si tyto náležitosti předávat a bez nich nemůžeme vzít nikoho na tábor!

Sraz na odjezd na tábor je v sobotu 13.7. v 8:40 na autobusovém nádraží u věžáku:

S sebou malý baťůžek s pláštěnkou, pitím a malou svačinou. Případných sladkostí jim nedávejte víc, než stačí spotřebovat do sobotního večera, aniž by jim bylo špatně. Dál bude užitečné mít v baťůžku zápisník, tužku, KPZ, uzlovačku, šátek.

Návštěvní den a návrat:

Navštívit tábor můžete v sobotu 20.7. od 15 hodin a můžete se zúčastnit i večerního ohně, přinést si něco na opečení a můžete i přespat do neděle. V jiný termín po celou dobu tábora jsou návštěvy zakázané!!!

Přítomní rodiče nám v neděli 21.7. mohou pomoci s bouráním a balením tábora a své táborníky si pak samozřejmě mohou odvézt domů - ne dříve, než bude tábor oficiálně ukončený, to je po uklizení tábořiště a závěrečném nástupu! Ostatní vlčata a světlušky přijedou na Vsetín autobusem v 15:10 hodin.

Dobře zvažte, kolik věcí jim na tábor dáte - toto Karlovické údolí leží v 700m a je dost studené, především v noci. Na druhou stranu budou-li mít zbytečně mnoho oblečení, nedokáží si ve věcech udržet pořádek. Ještě pro zájemce přikládám foto s kapsářem a rozměry, který lze pověsit mezi tyče vzadu ve stanu - po rozkliknutí a stažení obrázku by měly být míry na metru čitelné:

Dscn3797b

Přiložené soubory: