Naše základny a objekty

Středisko Vsetín má to štěstí, že obhospodařuje několik vlastních nemovitostí, které může také poskytovat dalším zájemcům.

V tuto chvíli připravujeme nový rezervační systém, do té doby navšivte, prosím, staší verzi -  viz starý web:   Zakladny

Pro předběžnou rezervaci na Bařinku, použijte, prosím, formulář (viz níže).

V případě nejasností nebo potíží kontaktujte, prosím, vůdce střediska deninda@skaut.cz

Předběžná rezervace BAŘINKA

Pokud máte zájem o rezervaci našeho objektu Bařinka, vyplňte, prosím následující údaje:
Organizace - komu bude fakturováno
Jméno a příjmení
Termín, na který chcete Bařinku rezervovat
Počet osob:
Kontakt - email:
Kontakt - telefon:
Po odeslání budeme váš požadavek odeslán správcům rezervací. Pokud bude možné rezervaci zadat, bude vám vystavena zálohová faktura. Po uhrazení je rezervace dokončena.
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a pět
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).