Podporují nás

Činnost neziskové dobrovolnické organizace jako je naše se neobejde bez přízně a přímé podpory rodičů, místních radních, odrostlých členů a dalších příznivců.

Vsetínští skauti mají to štěstí, že zastupitelé v městské radě jejich činnost moudře považují za prospěšnou. A tak se každoročně (převážně) úspěšně skauti ucházejí v grantových řízeních o příspěvek na významné akce, podporu na provoz Skautského domu atd.

Dlouhodobě nás podporují

Vůdcové oddílů – a ostatní činovníci skautského střediska Vsetín, kteří každý měsíc věnují zdarma desítky i stovky hodin svého volného času pro naše skautské společenství.

Město Vsetín – převod skautského domu do našeho vlastnictví, podpora projektu DBCB několikamiliónovou půjčkou, podpora celoroční činnosti skautských oddílů na táborové vybavení, provozní náklady kluboven, vzdělávání vůdců oddílů a akcí, které pořádáme pro veřejnost. Podpora pro naše projekty každoročně roste.

Ústředí Junáka a Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy – podpora na táborové vybavení, víkendové akce a provozní náklady, podpora akcí, které pořádáme a programů pro neorganizovanou mládež.

Obec Kateřinice  – podpora celoroční činnosti skautských oddílů (zejména 6. koedukovaný oddíl) na táborové vybavení, provozní náklady kluboven, vzdělávání vůdců oddílů a akcí, které pořádáme pro veřejnost.

Obec Ratiboř  – podpora celoroční činnosti skautských oddílů (zejména 6. koedukovaný oddíl) na táborové vybavení, provozní náklady kluboven, vzdělávání vůdců oddílů a akcí, které pořádáme pro veřejnost.

Obec Hovězí  – podpora celoroční činnosti 1. hovězského odvážného oddílu (1.HOOD) na táborové vybavení, provozní náklady klubovny, vzdělávání vůdců oddílů a akcí, které pořádáme pro veřejnost.

Městys Nový Hrozenkov  – podpora celoroční činnosti 16. oddílu Nový Hrozenkov na táborové vybavení, provozní náklady klubovny, vzdělávání vůdců oddílů a akcí, které pořádáme pro veřejnost.

Město Karolinka  – podpora celoroční činnosti 16. oddílu Nový Hrozenkov na táborové vybavení, provozní náklady klubovny, vzdělávání vůdců oddílů a akcí, které pořádáme pro veřejnost.

Zlínský kraj – finanční podpora našich projektů z programu MaS04-19 „Naplňování koncepce podpory mládeže ve Zlínském kraji.

Skautská nadace Jaroslava Foglara – finanční podpora našich projektů

MAS Střední Vsetínsko, z.s. – finanční podpora našich projektů

MAS Valašsko – Horní Vsacko, z.s. – finanční podpora našich projektů

LACHIM spol.s.r.o. – dlouhodobá finanční a materiální podpora oddílů a projektu DBCB.

Zásobování teplem Vsetín a.s. – přímá podpora naší činnosti

Ministerstvo pro místní rozvoj – Evropská unie – program SROP 3.1 a SROP 3.2 – projekt DBCB

Glass service inc. – přímá podpora naší činnosti

SychrovNET – náš poskytovatel internetového připojení ve Skautském domově na Rybníkách nám dává na své služby výraznou slevu.

ADK Vsetín – přímá podpora naší činnosti

DAF INNOVA s.r.o. – přímá podpora naší činnosti