Sbírka pro účastníky Jamboree ukončena

Na podporu skupiny účastníků Jamboree v Koreji 2023 jsme uspořádali veřejnou sbírku, která vynesla neuvěřitelných 155.000,- Kč.
Tímto děkujeme obcím HOVĚZÍ, RATIBOŘ, KATEŘINICE, HOŠŤÁLKOVÁ A JABLŮNKA za jejich podporu.
Také nám velmi pomohly dary firem AUSTIN DETONATOR s.r.o. a SODECIA SAFETY & INTERIORS LESKOVEC, s.r.o. a Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín, kde uspořádali studenti a učitelé lívancovou sbírku.

Ale ani bez drobných i větších darů dárců – filantropů bychom to nedokázali. Díky za vaši podporu!

Máme velkou radost a věříme, že si celá výprava Jamboree užije a podělí se s námi o své zážitky.

Druhá skupina tzv. IST (dobrovolníci, pracující na zabezpečení celé akce) se také snaží dofinancovat své náklady na tuto akci. Většinou jde o studenty, pro které to je také velká výzva. I jim se snažíme pomoct – takže pokud jste nestihli přispět do sbírky pro mladší účastníky do 18ti let na darujme.cz, nezoufejte – můžete ještě pomoct naši roverům 🙂 – pro další informace kontaktujte vedoucí střediska na email deninda@skaut.cz.

Na výpravu do Jižní Koreje se letos vypraví celkem 11 členů našeho střediska.