Obnovujeme činnost sběrného místa na podporu Ukrajiny

SBĚRNÉ MÍSTO NA SKAUTSKÉM STŘEDISKU 🇺🇦

Ve spolupráci s Město Vsetín a Potravinová banka ve Zlínském kraji, z.s. jsme se rozhodli opět uspořádat sbírku k místní pomoci pro ukrajinské obyvatele. Ta bude probíhat pravidelně každé pondělí a středu od 16.00 do 18.00 na vsetínském skautském středisku ( Adresa: Záviše Kalandry 1290, Vsetín 755 01 – naproti Alcedu)

Seznam potřebných věcí najdete vždy aktualizovaný na našich stránkách a Facebooku. Náledující sbírka bude zaměřená na:

• Potraviny na cesty k přímé spotřebě (balené trvanlivé pečivo, kapsičky pro děti, tyčinky, konzervy s otvíráním, džusy …)
  • Trvanlivé potraviny (konzervy, těstoviny, rýže, luštěniny, instantní polévky, trvanlivé mléko, olej, cukr, sirup, cukrovinky, dětská výživa, vody …
  • Drogerii (kartáčky, pasty, mýdla, šampony, vlhčené ubrousky, krémy na ruce …)
  • Dětské plenky
  • Spacáky